Piękny wieczór

Ach, jak przyjemnie było spędzić  taneczny wieczór w pięknym, eleganckim, stylowym  miejscu i miłym towarzystwie. Wszystko w eleganckiej oprawie, z świetną muzyką z lat 80 – tych i hitami polskich wykonawców jak Krawczyk, Rybiński, Krajewski. A nasza ekipa i do tańca i do różańca.

I wszystko przy 0,0%, gdyż jubilaci  nie piją i nie częstują alkoholem.  Natomiast zadbali by na stole niczego nie zabrakło, jak również i wina… bezalkoholowego, czy innych napojów %.  Ucieszyło mnie to z racji mojego „wyboru”. Wino bardzo mi smakowało i jest to świetna  opcja na imprezy.

Bawiłam się na dwóch balach bezalkoholowych i weselu dawno temu.  Pamiętam, że bardzo się wytańczyłam. I tak było tym razem, miałam mnóstwo energii i … luzu. Mój mąż po latach jest dla mnie najlepszym partnerem do tańca. Było bosko. Rewelacja, ponad to dziś doskonała kondycja.

Nasza ekipa też nie schodziła z parkietu. Było smacznie, wykwintnie i po prostu wybornie. Życzyłabym sobie  naszej 25- rocznicy w takim wydaniu.

Reklama

10 myśli na temat “Piękny wieczór

  1. I takiej Wam życzę 🙂 Też do imprezy alkoholu nie potrzebuję, energię można czerpać właśnie z dobrego towarzystwa, humoru i z samego faktu zaistnienia tak fajnego wieczoru. Co do wina, to jeszcze 0% nie próbowałam, słyszałam tylko że jest droższe od procentowego. A powinno być odwrotnie:)

    Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s